A hegyek hazatérnek címmel szeptember 25-én jelent meg a Balsors zenekar harmadik albuma, amelyen már a tatabányai Dirty Dogs-ból ismerős Szrogh Attilla gitáros és Szász Attila dobos játszik. A lemez teljes egészében meghallgatható a Youtube-on, valamint megrendelhető a zenekar Facebook oldalán, de van a csapatnak egy friss klipje is, amit a Csak Te dalhoz forgattak. A Bartuska Lajos basszeros/énekes vezette Balsors 2011-ben alakult egy Ózd melletti kis faluban, Királdon. Az első két év triója után, 2013-ban csatlakozott a zenekarhoz Patvaros István. 2014-ig stabil egységet alkottak, ekkor Tengely Gabit Szrogh Attilla gitáros, Sáfi Eriket pedig Szász Attila dobos váltotta fel. Mindkettőjük a tatabányai Dirty Dogs-ból lehet ismerős. Mivel Atesz turnéra indul a Cross Borns zenekarral, a koncertek szervezése kihívó feladattá vált. Ezért egy új fiatal gitáros tehetség, Kovács Ádám is erősíti a zenekart. Jelenleg gőzerővel próbálnak és zajlik az őszi turné is, amelyről természetesen műsorunk első órájában ki is faggatjuk majd a zenekart.

Hétfőn 17 órától tehát ismét Rockpanoráma. Az élő műsor során lehetőségetek lesz kérdéseket feltenni a vendégeinkhez, illetve ezúttal is teljesítjük majd zenei kéréseiteket. Tartsatok velünk!





