2013 decemberében robbant a bomba, miszerint a Slipknot 18 év közös együttzenélés után kitette Joey Jordison dobos szűrét. A dobos kirúgásának körülményei azóta sem teljesen tisztázódtak. Voltak olyanok, akik szerint Corey Taylor-ék nem örültek annak, hogy Jordison október elején lemezt adott ki új projektjével, a Scar The Martyrral, de olyan pletykák is szárnyra kaptak, hogy túlzásba vitt kábítószerhasználat miatt váltak el útjaik. Ez már a múlt, ami viszont biztos: Jordison elkészült egy új nagylemezzel, amely valószínűleg jövőre jelenhet meg.
Joey Jordison az utóbbi időben Kalen Chase énekessel, a Korn korábbi turnés háttérvokalistájával és extra ütőhangszereken játszó színpadi hangulatfelelősével dolgozott együtt. Az elkészült album producere pedig Kato Khandwala volt, aki korábban többek között a We Are Harlottal és a The Pretty Reckless-szel is stúdiózott már. Kíváncsian várjuk a fejleményeket, aztán még az is lehet, hogy az album egy új Scar The Martyr lemez lesz.





