2010 január 16-án pénteken kerül megrendezésre a 3. Tributefesztivál a Pefőfi Csarnokban. Ennek alkalmából a következő napokban vendégül látunk több zenekart a fellépők közül.

Elsőként pénteken 8-án délután 16 órakor a Szeksz Pisztolz csapatát várjuk a stúdióba. Találjátok ki, hogy milyen zenét játszanak! 🙂