Ma, azaz május 20-án, Dunaújvárosban a Széchenyi István Gimnáziumban 16 órától találkozni lehet a zenekar tagjaival. Lemezt visznek magukkal, lehet venni, alá lehet íratni, és mindenfélét lehet kérdezni is! Fontosnak tartom még elmondani, hogy az esemény nyitott, bárki által látogatható és tudomásom szerint ingyenes. ÉÉSS, több, mint valószínű, hogy el fog hangzani néhány Stereomilk dal is (Andris a hangját biztos, hogy magával viszi! A pontos helyszín: Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros, Dózsa György út 15/A