Akik reggel nem bírnak aludni és rögtön a közösségi oldalak fürkészésével kezdik a napot, rögtön találkozhattak a Dinamit zenekar közleményével, melyben tájékoztatták a rajongókat, hogy a március elején első szólóalbumával jelentkező Rudán Joe (ex-Mobilmánia, Pokolgép, P. Mobil) csatlakozott a Dinamit zenekarhoz. A Kálmán Gyuri híveknek nem kell azonban megijedniük, Gyuri is a Dinamit zenekarban marad, így mostantól két frontemberrel dolgozik a klasszikus magyar hard rock csapat.

“2014. február 1.-től Rudán Joe személyében új taggal bővült a Dinamit Együttes. A jövőben a zenekar két énekessel dolgozik tovább. Várhatóan (az új felállásnak köszönhetően is) hamarosan új dalok felvételére kerül sor.”