Koncertekben ugyan nem tobzódunk most a nyáron, de megpróbáltuk azért aktivizálni magunkat ebben a punnyasztó hőséggel megáldott időszakban, így hegesztettünk egy videoklippet a “Zsákutcák Hőse” című dalunkra a Lélektartó albumról.
Az uborkaszezon felpezsdítése mellet a videó azért is született, hogy némileg felidézzük a tavaszi lemezbemutató bulik óriási hangulatát, és egyben felkészítsünk mindenkit a már nem is olyan távoli őszi szezonra, amikor is mégtöbb hasonló intenzitású és hangulatú koncerttel szórjuk meg a hallgatóságot a fővárosban és vidéken egyaránt. További újdonságok és pontos dátumok hamarosan itt és itt!
üdv,
Salvus
A videó:





