A Szemán Dávid- ének, Melis Dániel- gitár, Kubik Tamás- gitár, Major Szabolcs- basszusgitár és Déri Tamás- dob alkotta budapesti One Reason To Kiss nevű banda 2005 óta tolja a nem kevés metal elemmel főszerezett hardcore-t. A bandának Memories címmel 2010 februárjában jelent meg a debütáló EP-je, amit aztán később még egy követett. 2013 tavaszán Without Roads címmel saját kiadásban megjelent a debütáló nagylemezük, amely tavaly februárban digitális változatban is napvilágot látott a müncheni Acuity Music gondozásában. Mostanra elkészült a fővárosi HC/metal ötös új EP-je. Decdence címmel. A négy dalos anyag a zenekar Bandcamp oldalán debütált.
Az új EP-re négy dal került fel, a borítót Kókai Barnabás (The Southern Oracle frontember) készítette. A banda április 10-én a Stubborn, a Witch Bone Garden, a Subway zenekar, a SEQUENCE Official és a Sonic Rise társaságában mutatja be friss dalait a Kvlt-ban.
További koncertek:
SZEGED: Stubborn, One Reason To Kiss, Witch Bone Garden, Phrenia @ LMC, Szeged
KECSKEMÉT: STUBBORN, ONE REASON TO KISS @ KECSKEMÉT, KILELE MUSIC CAFE
BUDAPEST (KVLT BP): STUBBORN, ONE REASON TO KISS, SUBWAY (SRB), SEQUENCE (SRB), WITCH BONE GARDEN, SONIC RISE
SZEKSZÁRD: STUBBORN, ONE REASON TO KISS, WITCH BONE GARDEN, SONIC RISE, NICE ONE BABE @ SZEKSZÁRD, EST CAFÉ





