– Hogy tetszett a koncert, hogy fogadta a közönség?
Kassai Gabi: Hű… Nagyon jó buli volt. Nem is tudom, hányan voltak. Úgy 1500-an körülbelül, vagy kétezren?
– Ti hogy éreztétek magatokat?
– Nagyon jól! Így öröm játszani, hogy ennyien vannak. Igazából ritkaság az, hogy ilyen jó bulit nyomunk.
– Nemrég adtatok ki két új lemezt. A közönség hogy fogadta az új számokat?
– Azt hiszem, hogy 18.000-nél tart a letöltés a honlapunkról, meg egyéb oldalakról. Igazából nem tudjuk követni, hogy hogy állunk, de már jönnek olyan visszajelzések, hogy nyomjuk már az új CD-ről is a nótákat, de egy órába végül nem fért bele annyi, mert itt azért kellettek a régiek is. De ha önálló koncertre megyünk, ahol mondjuk két órát játszunk, abba öt-hat nótát berakunk az új CD-ről is.
– Önálló este mikor várható és hol?
– Jövő héten egy fesztivál lesz Komlón, ott is csak egy órát játszunk, az egy két-három napos fesztivál lesz, utána Balatonon, Siófokon – a sétányon nyílt egy új hely, és azt hiszem, hogy ott leszünk legközelebb. Illetve még Orfűn egy fesztiválon. Most július végéig be van táblázva minden hétvége.
– És minek köszönhető ez a hatalmas nagy termékenység, hogy rögtön két új lemez?
– Most nagyon jó a csapat! Négy olyan ember van együtt, aki végül is szinte egymás gondolatát kitalálja. Így nagyon könnyű megírni a számokat. Én három évig nem voltam a zenekarban, és amikor visszakerültem, már a második próbán harminckilenc nótát eljátszottunk, és két hónap alatt megcsináltuk a (R)Evolúció CD-t. Végül is ez sem tartott tovább… A számok megírása megvolt hamar. A stúdiómunkák tovább tartottak, mert azért stúdióban eljátszani a számok közötti részeket az kicsit babrás volt.
– Neked mi nehezebb? Énekelni, vagy a számok között beszélni?
– A számok között beszélni. Bár a hülyeség az jön…
– Elengedünk bulizni, ideje, hogy Ti is kicsit jól érezzétek Magatokat. Köszönjük a beszélgetést!
– Én köszönöm, sziasztok!





