Megszokhattuk már, hogy a hazai dark-rock élet legikonikusabb zenekara, az F.O.System évente csak egyetlen alkalommal lép színpadra, ilyenkor viszont garantált a teltház. Tavaly a koronavírus járvány miatt elmaradt az éves Utolsó Üvöltés adag, de ha minden jól megy idén, november hatodikán ismét felcsendülnek a kultikus dallamok Mátyás Attila hangjával.
A koncert helyszíne ismét a Barba Negra lesz. Igaz A Prielle Kornélia utcából végleg elköltözött a hely . A Barba Negra nyáron és télen is a Neumann János utcában működik. Fedett és szabadtéri rendezvénytérrel. Egy helyen, 12 hónapban.
Az esti hangulatot megalapozó zenekar az Amber Smith lesz.
Facebook esemény : ITT.





