A veterán Los Angeles-i Armored Saint tavaly ősszel kezdte el új dalainak megkomponálását. A napokban, a banda Twitter oldalán jelent meg az a hír, mi szerint a 2010-es La Raza folytatásának tekinthető új album munkálatai jól haladnak. Az új album produceri munkáit a banda basszusgitárosa, Joey Vera végzi. A csapat állítása szerint a gitár- és basszus-témák rögzítésre kerültek, a következő fázisban John Bush énekli fel a dalokat, a lemez pedig 2015-ben jelenik meg a Metal Blade gondozásában. John Bush – aki 1992-től 2005-ig az Anthrax frontembere volt – a napokban az Inside Metal showban nyilatkozott:
„Utolsó három lemezünket is a Metal Blade dobta piacra. A kiadó elnöke, Brian Slagel egy kiváló ember, nélküle kijelenthetem, nem is lenne Armored Saint. Egy vérbeli rajongónk. Egyébként már tavaly ősz óta dolgozunk a lemezen, de mint azt ti is tudjátok, ma már nem úgy működnek a dolgok, mint régen… legalább is a stúdiózás terén. De az biztos, hogy zseniális albumra számíthattok. Egyelőre nincs címe a lemeznek, de a jövő év folyamán jelentik meg – utána pedig turnéra indulunk.”





