A miskolci Zord zenekar immáron ötödik alkalommal hívja életre a Zord Rocktábort, melynek elsődleges célja, a helyi zenekarok jobb megismertetése, a város és a térség rockzene szerető közösségével. A tábor július 7. és 11. között várja a bulizni vágyókat, az első napon ingyenesen, mikor is este 9 órától a Zord lép színpadra. Július 8-án, szerdán, a T-Zis nyitja a fesztivált, majd az Agora következik. Másnap, csütörtökön a Wanted Guns lép színpadra. Őket egy Five Finger Death Punch tribute zenekar, a Next Punch követi, majd jön a Czemende, akik a magyar folk-rock zenét művelik, és a környékbeli, illetve az országos fesztiválok rendszeres fellépői. Pénteken a programot a Gyorsított Eljárás, egy sátoraljaújhelyi punk zenekar nyitja meg. Utánuk ismét két miskolci csapat, az Aggodalomra Semmi Ok és Ranion következik. A tábor utolsó napján, azaz július 11-én a főzenekari státusz ismét a tábort szervező zenekaré, a Zorddé lesz. Este 9-kor kerül sor a záró koncertre, de előtte még az U Air és a Went csap a húrok közé. Műsorunk első órájában a Zord gitárosa, Perényi Deni lesz a vendégünk, akivel részletesen is beszélgetünk majd a közelgő Zord Táborról.

Hétfőn 17 órától tehát ismét Rockpanoráma. Az élő műsor során lehetőségetek lesz kérdéseket feltenni a vendégeinkhez, illetve ezúttal is teljesítjük majd zenei kéréseiteket. Tartsatok velünk!





