A Phoenix Music Hungary jóvoltából december 6-án a Parkway Drive, a Heaven Shall Burn és a Carnifex társaságában lépett színpadra az ausztráliai, metalcore vonalas Northlane a Barba Negra Music Club-ban. Ezen a bulin mutatkozott be a banda új énekese, a Sydneyből származó Marcus Bridge, aki Adrian Fitipaldes helyére érkezett. Adrian tavaly szeptemberben jelentette be távozását, Az ok főként a turnézással és a hozzá kapcsolódó elfoglaltságokkal hozható összefüggésbe, melyek Adrian számára túl sokat követeltek, mind fizikailag, mind szellemileg. Így aztán már Marcus Bridge frontemberrel jelenik meg a Northlane harmadik nagylemeze. Az album Node címmel július 24-én jelenik meg.
Northlane – Node
(Július 24 – Rise Records)
01. Soma
02. Obelisk
03. Node
04. Ohm
05. Nameless
06. Rot
07. Leech
08. Impulse
09. Weightless
10. Ra
11. Animate





