Még október 25-én Prepare For Hell néven San Bernardino-ban indul az a turné, melyen a KoRn a Slipknot-tal és a King 810-zel fogott össze. A KoRn/ Slipknot már magában is király párosítás, azonban a turnénak külön érdekessége volt, hogy Jonathan Davis-ék minden bulin teljes egészében előadták a tavaly kereken 20 esztendős debütáló nagylemezük dalait. Így aztán eljátszották azt a Daddy című dalt is, amit Jonathan gyerekkori molesztálásáról, és annak fájdalmas élményéről írt, amire mindeddig azt mondta az énekes, hogy élőben soha nem fogja előadni. Úgy tűnik, ez a húzás nem tetszett mindenkinek, ugyanis a Kornból 2006-ban kiszállt David Silveria dobos pert indított régi zenésztársai ellen.
Az egykori dobos állítása szerint ő 2006-ban nem lépett ki a zenekarból, csupán szabadságát töltötte, a társainak pedig kutya kötelességük lett volna őt is visszavenni, mint ahogy tették ezt az egy évvel előtte kiszállt Brian “Head” Welch gitáros esetében is. Silveria zokon vette, hogy a bulikon nélküle játszották a teljes első album dalait, holott a nóták megírása és felvétele idején ő is épp annyira kreatív volt, mint a többiek. Szerinte még mindig résztulajdonos a csapatban, ezért arra kérte a bíróságot a keresetében, hogy kötelezze a bandát, hogy nyilatkozzanak a bevételeikről, mert abból neki is kellene részesednie. Ennek az ügynek még biztosan lesz folytatása…
A Korn bemutatkozó nagylemeze Malibun került rögzítésre, az Indigo Ranch Stúdióban, ’94 májusa és júniusa között. Miután a felvették a lemezt, a csapat a Biohazard és a House Of Pain társaságában indult turnéra. A zenekar debütáló nagylemeze, a Nielsen SoundScan 2013. januári adatai alapján mindeddig több mint 4,200,000 példányban kelt el csak az Államokban. Sokak szerint ez a lemez alapozta meg a később világszerte népszerűvé vált nu-metal műfajt, ám Jonathan Davis énekes a mai napig elutasítja ezt a jelzőt.





