Az eddigi két évtől eltérően, most nem július végén, hanem augusztus elején rendezik meg Balatonszemesen a Rockpart fesztivált. A harmadik balaton-parti hepajra augusztus 7-9. között kerül sor az eddig megszokott helyen. Ez idáig nagyon csendben voltak a szervezők a fellépőkkel kapcsolatban, de a hét elején megjelent a fesztivál Facebook oldalán egy Suicidal Silence videó, tegnap pedig a zenekar és a szervezőség is bejelentette, hogy az amerikai Deathcore brigád a buli utolsó napján teszi tiszteletét Szemesen.

Arra, hogy kik lesznek a további külföldi és hazai fellépők ég várni kell, de lassan szivárogtat már a fesztivál. Addig is kövessétek őket a közösségi portáljukon, és a hivatalos eseménynél (ITT).
ARVE Error: The [[arve]] shortcode needs one of this attributes av1mp4, mp4, m4v, webm, ogv, url

További nevek és jegyértékesítési információk hamarosan!
rockpart 20150227