A csapat idén júliusban kiadott Prove Yourself címet viselő kislemeze mellé, egy afféle stúdiónaplót is készített. A rajongók már korábban is találkozhattak az előző EP-k megjelenésekor ilyen jellegű filmekkel, így talán nekik ez már nem szokatlan dolog. A fiúk egy beállított interjú keretein beszéltek nyíltan és őszintén arról, hogy milyen emberi nehézségekbe ütközvén, a korábbi tagcserék utáni nyomás árán sikerült felvenniük az új felállás debütáló hanganyagát. A film nyersanyagait a Kecskeméti Origo Studioban forgatták a 2012-es év végén a Face in the Mirror című egy számos lemez felvétele közben, de ezek mellett belekerültek még az idén márciusában rögzített Prove Yourself EP munkafolyamatainak képei is. A kisfilm elkészítése ismételten Pozojevich Miklós és Incze László, a zenekar dobosának és gitárosának a keze munkája.
ARVE Error: The [[arve]] shortcode needs one of this attributes av1mp4, mp4, m4v, webm, ogv, urlA viharsarki ötösfogat hamarosan útnak indul, hogy élőben is bemutathassa új hanganyagát a nagyérdemű közönségnek! Legközelebb október 4-én találkozhatunk velük Szegeden, a Városi Rock Clubban.
AZ ÚJ LEMEZ INGYENES LETÖLTHETŐSÉGI LINKJE: ITT (vigyázat, kattintásra azonnal letöltődik)
AZ ÚJ VIDEOKLIP ELÉRHETŐSÉGÉNEK LINKJE: ITT
A ZENEKAR HIVATALOS WEBOLDALA: ITT
A ZENEKAR HIVATALOS FACEBOOK OLDALA:ITT




