Egyre több feltörekvő zenekar juttatja el hozzánk bemutatkozó írását. Ezt tette a tavaly alakult szegedi The Moriarty Project is. A deathcore/metalcore brigád karácsonyra Graveyard Of Traitors címmel egy lemezelőzetes EP-vel ajándékozta meg rajongóit, a kiadványt innen tudjátok letölteni.

„A The Moriarty Project egy metal/deathcore zenekar, melyet egy csapat dél-magyarországi srác alkot. 2012 júliusára megszületett a konkrét elképzelés, de a zenekar végleges felállása csak majd egy évvel később, 2013 márciusában öltött alakot. Szerettünk volna egy olyan eredeti irányt követni, mely magába foglalja a hagyományos deathcore gyökereit és a jelen core műfajok technikai szintjét megfűszerezve a saját zenei ízlésünkkel és elképzeléseinkkel. Egy évnyi kemény munka, fáradozás és rengeteg szenvedély árán megírtuk a “Graveyard of Traitors” című bemutatkozó Ep-nket, amit 2013 szeptember elején fel is vettünk a Black Hole Sound stúdióban.”

A banda a Facebookon