A debreceni Szeg zenekarnak még 2012-ben jelent meg a Tartsd a szád című nagylemeze. Március 25-én pedig a címadó dalhoz és a Bírom még nótához is klipet mutatott be a banda. A dupla klippremier érdekessége, hogy a lemezes verziókhoz képest rövidebbre vágták a nótákat és új mastering is készült a kliphez. Emellett sokkal komorabb, szókimondóbb és aktuálisabb, mint a korábbi Szeg klipek. A csapat tagjai úgy gondolják, hogy az aktuális választások előtt az emberek szemét kicsit fel kell nyitni, hogy mi is megy a világban. A banda külön köszönet mond a stábnak, név szerint Kocsis Attilának, Agárdi Tamásnak és Agárdi Zoltánnak, valamint a Mély dekoltázs című videójukból ismert barátaiknak, akik most is teljes erőbedobással vállalták a szereplést: Máté Viki, Vígh Évi, Katona Kriszti, Bánk Tibi, Balázs Évi. A klipekhez már korábban bemutattunk egy werkfilmet, most már az összegyúrt dalokhoz készült friss klip is megtekinthető: