Nemrég új taggal bővült az olasz szimfonikus-power metal csapat, a Rhapsody Of Fire. Az új tag nem más, mint a nagyszerű, online gitár oktatásáról híres gitáros, Tom Hess, aki már eddig is rengeteg ritmus részt és két solo-t is feljátszott a banda készülő albumára. A lemez jűnius 17-én jelenik meg From Chaos To Eternity címmel, egy dal azonban(Aeons Of Raging Darkness) már letölthető az együttes oldaláról.
Alex(szintetizátor):“Többször is láttam már Tomot színpadon, és mindig lenyűgöz az előadásmódja, virtuozitása. Amikor hallottam a rimtus és solo részeket amiket az új albumhoz vettek fel, teljesen oda voltam, lehetett érezni a magabiztosságot, a határozottságot minden egyes hangban.”
Luca:(gitár):“Több éve ismerem Tomot. Nagyszerű ember és nagyon jó barátom, nem vagyok meglepve a sikerektől, melyeket a gitár oktatás hozott neki világszerte. Nagyon büszke vagyok a köztünk kialakult kapocsra és mindig hálás leszek neki a támogatásért, amit akkor nyújtutt amikor megalapítottam a saját gitár kurzusom(Neoclassical Revelation Guitar Course). Hatalmas megtiszteltetés számomra, hogy bemutathatom Tomot a Rhapsody Of Fire rajongóinak és biztos vagyok benne hogy ő lesz az – a művészi tehetségének és egyedi képességeinek köszönhetően – aki változást fog hozni a bandába az elkövetkezendő években.”





