Magyarország első számú Guns N’ Roses Tribute csapataként számon tartott, de mára már számos saját dallal is rendelkező csapata, a Hollywood Rose különleges Karácsonyi meglepetéssel készül a rajongóknak: december 18.-án 21:00 órától Budapesten, az Akváriumban ad unplugged koncertet, fúvósokkal kiegészülve, akusztikus verzióban megszólaltatva mind a Guns, mind pedig a HR dalokat.

Blues, swing és természetesen rock and roll stílus keveredik majd egymással többek között a Sweet Child O’ Mine, a Paradise City, a Don’t Cry és a November Rain klasszikusainak előadása közben.

Az ünnepi hangulatot olyan vendégzenészek teszik még különlegesebbé, mint Tóth Gabi, illetve Molnár Tomi az Anti Fitness Club énekese, de zenél majd a Hollywood Rose-zal a The Idoru énekese, Szolga Józsi és Vörös Andris a Superbutt-ból.

Facebook event:  https://www.facebook.com/events/458133270905519/458140794238100

Beugró: 1500 Ft

Kezdés: 21:00

Hely: Budapest, Akvárium Klub, V. kerület, Erzsébet tér

További infók:

http://www.hollywoodrose.hu

https://www.facebook.com/hollywoodrose