Az Újrakezdés kódja címmel tavasszal jelenik meg az újra Kalapács Józsival dolgozó Hard új nagylemeze, de már nem Hard néven jelenik majd meg az album. A helyzet úgy hozta, hogy a január 11-én, a Club 202-ben megrendezésre kerülő 6. Hard Találkozón a zenekar elbúcsúzik a névtől, melyet a továbbiakban a korábbi énekes, Björn Lodin és csapata visz tovább. A Hard névbúcsúztató koncertjén vendégként fellép még különleges műsorával a Triász és a vajdasági Faust, valamint Kálmán Gyuri (Dinamit) és Sipos Peti (Irigy Hónaljmirigy) is énekel majd, de a csapat eredeti dobosa, Váry “Marci” Zoltán is tiszteletét teszi. Ami pedig a zenekart illeti,   a KalapácsMirkovicsVámos – BorbélySzebényi formáció gőzerővel készíti az új lemezt, melyről már több dalt is játszani fog a január 11-én tartandó koncerten. Íme egy új szerzemény, ami biztosan elhangzik majd tőlük: