Ismét gyászol a Rockvilág. Szívelégtelenség következtében szeptember 2-án elhunyt Jon Torres, a Bay Area thrash vonal egyik veterán basszusgitárosa, aki olyan csapatokban játszott pályafutása során, mint a Heathen, a Lääz Rockit, az Angel Witch vagy saját zenekara, az Ulysses Siren. Torres a ’80-as évek végén az Angel Witch tagja volt, de neve leginkább a kultikus státusszal bíró Laaz Rockittel vált ismertté. Megfordult még a Slough Fegben, Tom Hunting dobossal (Exodus) pedig a thrasher Pleasure And Painben. Ugyancsak tagja volt a ’90-es évek közepén két demó után feloszlott I4NI projektnek, ahol Tom Huntinggal és az ex-Overkill gitárossal, Bobby Gustafsonnal muzsikált. Legismertebb csapata azonban mindenképpen a Heathen volt, akiknél a 2002-es újjáalakulástól egészen 2011-ig játszott, így az ő játéka hallható a banda 2009-es The Evolution Of Chaos albumán is.

Nyugodj békében, Jon!