A zsűrinek nagyon nehéz dolga volt, hiszen jó, és még jobb produkciókat kellett elbírálni, ráadásul szakmai szempontok szerint, külön elemezve a produkciókat, zenekarokat, dalokat. A döntés nehéz volt, és a pontszámok összesítésénél bizony komoly vita előzte meg a végső sorrend eldöntését. Láttunk ma tehetséges fiatalokat, és profi beérett zenekarokat is. Az eredményhírdetés után minden zenekar külön értékelést kapott a zsűritől, aki igényt tartott rá.
A mai, első forduló két továbbjutója a Gedeon, és a Factorial-X zenekar. Gratulálunk nekik!
A két győztesen kívül, egy harmadik zenekar szintén esélyt kap a továbbjutásra, mivel minden forduló után a harmadik helyezett neve (személye titok) bekerül egy kalapba, amit nevezzünk vigasz ágnak. Az utolsó kör után, a legjobb harmadik helyezett tovább jut, és csatlakozni fog a győztesekhez, az elődöntőben.
Folytatás jövő héten csütörtökön a Crazy Mama színpadán este 19 órától. Várunk benneteket szeretettel!





