Into The Storm címmel január 17-én jelenik meg Németország egyik legismertebb gitárosának számító Axel Rudi Pell tizenhatodik nagylemeze. Az ex-Steeler gitáros bandájában Johnny Gioeli (ex-Hardline) énekel, Ferdy Doernberg billentyűzik és Volker Krawczak (ex-Steeler) basszusgitározik. A dobos az időegyeztetési problémák miatt lelépett Mike Terrana helyett immáron Bobby Rondinelli, a Rainbow, a Black Sabbath és a Blue Öyster Cult egykori ütőse. A Charlie Bauerfeind társproduceri irányításával felvett lemezt az SPV/Steamhammer kiadó dobja piacra. A január közepén érkező lemezről elsőként a Long Way To Go című dalba lehet belehallgatni:
{soundcloud}https://soundcloud.com/steamhammer-spv/axel-rudi-pell-long-way-to-go{/soundcloud}





