A tavalyi nagy sikerű Devils Nectar után a hazai mocsár királyai idén sem pihentek: augusztus elején érkezik a második pokol szagú Apey & The Pea album, a Hellish. Tegnap a Grand Mexican Warlock és a Néhai Bárány társaságában hatalmas lemezelőzetest tartott a  legutóbbi Crowbar bulin is vendégeskedő Apey & The Pea, a Hellish lemez pedig már előrendelhető. Az új album borítóját (képünkön) Kókai Barnabás (Barber’s Art) készítette, és ősszel lesz egy alaposabb turné is az új anyaggal, mégpedig a Leander Rising és a Blind Myself társaságában. Két friss nóta már meg is hallgatható a közelgő lemezről:

{soundcloud}https://soundcloud.com/apeyandthepea/sets/hellish-lp-2014/s-BlZfX{/soundcloud}