A Semmi Pán(i)k zenekar az elmúlt években, rengeteg dolgon ment keresztül. A legutóbbi esemény a banda életében az énekes, Magyar Csaba Pater távozása volt. A zenekar hosszas keresgélés után Gombai Gergely Deicide személyében megtalálta az új frontembert. Deicide a Bagi rock fesztiválon már bizonyított, Budapesten pedig először július 18-án a csepeli Route 66 Baráti Klubban a Rock szombat keretien belül ereszti majd ki a hangját.
Az est fellépője még a Görögországból érkező Full Houze zenekar akik stílusukat tekintve vintage rock-ot játszanak, illetve a tavaly márciusban alakult trash metált játszó Green Hell.
A zenekari támogatás: 600 Ft.






