Még május elején jutatta el szerkesztőségünkbe a Bastards Of Bodom nevű Children Of Bodom tribute banda azt a hírlevelet, amelyből kiderült, hogy itt COB-tribute mellett elindítunk egy másik zenekart másik név alatt. Nem beszéltek mellé a srácok: Darkenstone néven új bandát hoztak létre, amellyel már saját dalokat játszanak, természetesen északi melo-death vonalon. A srácok kedvencei közé a Bodom mellett olyan csapatok tartoznak, mint a Norther, a Kalmah, a Hypocrisy és a Wintersun. A banda öt dalt tartalmazó bemutatkozó EP-je már el is készült, és ide kattintva bele is hallgathatsz a dalokba, de meg is vásárolhatod az EP-t, illetve nálunk is meghallgathatjátok a dalokat, ugyanis műsorunk első órájában a Darkenstone érkezik a stúdiónkba.

Hétfőn 17 órától tehát ismét Rockpanoráma. Az élő műsor során lehetőségetek lesz kérdéseket feltenni a vendégeinkhez, illetve ezúttal is teljesítjük majd zenei kéréseiteket. Tartsatok velünk!





