Első óránkban a 2009-ben, Szekszárdon alakult Don Gatto lesz a vendégünk. A bandát a jobblétre szenderült Fürgerókalábak egykori főnök-gitárosa, Acélos Balázs két egykori Chaos Of Disorder-es haverjával hozta össze. 2010. januárjában jelent meg az első, négyszámos EP-jük, idén áprilisában pedig Second címmel a második is napvilágot látott. Ezen négy saját szám mellett ott van a Midnight OilBeds Are Burning” dalának feldolgozása, de ami ennél is fontosabb, hogy Vígó és Kisbé (Aurora), Bölcsföldi Zoli (Cadaveres) illetve a Pro-Pain vezér Gary Meskil is énekelnek a korongon. Eddig több, mint 130 fellépése volt a Don Gatto-nak, nem csak itthon, hanem Szerbiában, Ausztriában, Németországban, Svájcban, Szlovákiában, Belgiumban, Franciaországban és Csehországban. Többek közt koncerteztek már a Pro-Pain és a Death Before Dishonor előtt is.

Második óránkban pedig a szentendrei Conan’s First Date lesz a vendégünk. 2008-ban alakultak, egy héttel később pedig megszületett az első felvételük is The Werewolf Rising címmel. Miután a Powerground Management szárnyai alá vette a srácokat 2009-ben a Watch My Dying társaságban bejárták az országot, majd felvették az újabb hangzó anyagot az Effigies-t. A rengeteg fellépés között szakítottak időt két videoklip rögzítésére is. A csapat a hazai helyszíneken kívül több környező országban is megfordult és a hírük még Nyugat-Európába is eljutott. Idén pedig The Devil Is On The Loose címmel megjelent a nagylemezük. A beszélgetés mellett több dalt is lejátszunk majd erről a korongról.

Tehát hétfőn 17 órától ismét Rockpanoráma! Az élő műsorban Ti is folyamatosan kérdezhettek vendégeinktől, illetve ezúttal is teljesítjük majd a zenei kívánságaitokat! Tartsatok velünk!