A nyár végével a Rockpanoráma műsorában is változás történik. Nem kell megijedni, a műsor nem lesz rosszabb, csak más időpontban lesz majd hallható. A hétfői nap marad, azonban október 3.-ától a Rockpanoráma és a D-Effekt műsorideje felcserélődik. Így tehát a megszokottól eltérően 17 órától jelentkezik a D-Effekt, majd azt követően 19 órától lesz hallható a Rockpanoráma. Fontos még megemlítenünk, hogy a hét többi napján a D-Effekt a megszokott 19 órától várja továbbra is a hallgatóit. Megértéseteket köszönjük!