Felépült bokatöréséből vikingünk, és péntektől ismét a kormányhoz, akarom mondani, a mikrofonhoz ül. Tehát az északi metal zenék hívei számára vége ér az ínséges időszak és a zord idő mellé újra felcsendülnek  felhörrennek a viking muzsikák. Pénteken délután háromról Don vár ismét mindenkit a hangszórók elé.