Fennállásának huszonötödik évfordulóját ünnepli idén az Omen, ennek apropójaként a tervek szerint szeptember 4-én, a népligeti Rock On Festen lehet majd először megvásárolni a zenekar Huszonöt év című jubileumi nagylemezét. A változatlan felállású banda, tehát Nagyfi László gitáros Nagyfi Zoltán dobos, Koroknai Árpád énekes, Vörös Gábor basszusgitáros és Nagy Máté gitáros már javában dolgozik a jubileumi albumon, amelyet augusztustól már elő is lehet majd rendelni.
A Huszonöt év című album, melynek dalszövegeit ezúttal is Horváth Attila írja, elsőként a szeptember 4-ei Rock On Festen lesz kapható, ahol egy jó órás koncert mellett dedikálást és közönségtalálkozót is tart a zenekar. Az önálló budapesti jubileumi és lemezbemutató nagykoncert november 28-án lesz a Dürer Kertben. Érdekesség, hogy az Omen még a fenti megmozdulások előtt, augusztus 15-én egy 2Heavy4You nevű svéd fesztiválon is fellép.





