Amikor megálmodtam a Bon Jovi – Livin on a Prayer c. dal a feldolgozását, nem is reméltem, hogy ennyire jó és eredeti dögös rock hangot találok hozzá. Főleg azért tűnt reménytelen vállalkozásnak a dolog, mivel egy hölgy énekessel képzeltem el a dal saját változatát. Miután itthon nagyon sok énekest meghallgatva már-már kezdtem feladni a dolgot, akkor jött a villámcsapás egy a YouTube-on véletlenül meghallott hang alkalmával. Abban a pillanatban tudtam, hogy ő kell nekem. Megtudtam, hogy a hölgy lengyel és Varsóban él, felvettem vele a kapcsolatot levélben.

Szerencsére tetszett neki az ötlet, ő is hasonló zenei közegben mozog, mint én. Ráadásul kihívásnak is érzete a feladatot, mert még ő sem dolgozott külföldivel azelőtt. Miután rögzítettem a kis házi stúdiómban a zenei részt, feljátszottam a gitárt, elküldtem Martinának hogy énekelje fel a dalt. Mikor elkészült a feldolgozás, úgy gondoltuk, hogy érdemes lesz klippet is készíteni belőle. A videót is sikerült pár hét alatt végleges formába önteni. Reméljük minél több emberhez eljut majd a kis produkciónk, mivel szerintünk sikerült valós érzelmeket közvetíteni a közös zenénk által. Ének- Martina Collins Gitár és stúdió munka – Speri Norbert (Nono)