Hosszú szünet után újra színpadon a hazai motoros rockzene kiemelkedő alakja, a Chat Noir! A banda még májusban került kényszerpihenőre az énekes, Olyw egészségének megromlása után, de most ismét itt vannak, hogy olajjá változtassák a véreteket! A zenekar először a szeptember 25-ei Nordskool Night-on fog színpadra állni az Engine, a Rubicon, és a PieOnEar társaságában, a Vadvirág Táncházban.