Október utolsó napján az S8 Underground Club nagyobb, Black névre keresztelt terme ad otthont a Subotage szokásos halloweeni bulijának. Idén is választottak egy kerettémát, ami mi más is lehetne, mint az amúgy is mindenkit lázban tartó Star Wars. Aki nem szégyenlős jelmezben elbandukolni a Blaha Lujza tér közelében található szórakozóhelyre, az a megváltott jegye mellé az első sörét vagy fröccsét ajándékba kapja bátorságáért. A jó italok és kellemes légkör mellett most is a zenéé lesz a főszerep. A közönséget a RealAxe fogja bemelegíteni. A meglehetősen friss formáció bár egyik első koncertjét fogja adni, biztosra vehetjük, hogy nem relaxációs háttérzenét fognak játszani. Az est magját a Subotage és a Risk of Falling fogja képezni igazán energikus drum ’n bass-szel kevert rock muzsikájukkal. Kilenc óra magasságában fogja megkaparintani a Risk of Falling a színpadot. Minden bizonnyal több számot is megszólaltatnak majd nem régiben megjelent, Monsters and Flashlights névre keresztelt EP-jükről. Utolsó fellépőként az est házigazdáját, a Subotage-t hallgathatjuk meg. Erőteljes rockot ötvöznek közismert dalokkal majd összerázzák némi elektronikus hangzásvilággal. Az így kapott hibridkoktéljuk minden kétséget kizáróan abszolút extatikus lesz. Fő intelemként pedig ezt üzenik: „A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérjük kérdezze meg hangmérnökét! Vagy inkább ne…”.

The Subotage Halloween:
2015. október 31. (szombat)
Kapunyitás: 19.00, koncertkezdés: 20.00
Program: The Subotage | Risk of Falling | RealAxe
Belépő: 800 Ft 

Esemény:
https://www.facebook.com/events/869590889793665/

The Subotage:
https://www.facebook.com/thesubotage

Risk of Falling:
https://www.facebook.com/RiskOfFalling

RealAxe:

https://www.facebook.com/realaxezenekar