Egészen pontosan jövő hét csütörtökön, Gödöllőn kezd az idei koncertszezon! Egy alaposan átgyúrt koncertműsort láthat és hallhat mindenki, aki elmegy az áprilisi bulikra hiszen sok olyan dal került be a mostani programba amiket már nagyon régen nem játszott a zenekar, sőt van olyan dal is amit élőben koncerten most játszik majd először, jóllehet még anno 1997-ben jelent meg a Connektor:567: albumon. Így, többek között dübörög majd a „Mikor a srác”, „Az utca túloldalán”, a „Vonat” de visszakerült a műsorba „A világ disco” is és ezzel még nem lőttünk le minden poént! Az első koncertre (Gödöllő 04.07.) már csak erősen korlátozott darabszámú jegy kapható így ha valaki biztosan szeretne a jövő hét végén Tankolni és a Trafóba már nem fér be, menjen el másnap, pénteken (04.08) Gyöngyösre ami nincs sokkal messzebb Budapesttől mint Gödöllő és jóval tágasabb is a hely!