Október 27-én jelent meg az új felállású Mobilmánia legfrissebb, egyben harmadik stúdióalbuma a Fénypokol. 2008-ban a P. Mobil tagokból alakult, mára sikeres, népszerű zenekarrá vált Mobilmánia Fénypokol című nagylemeze az eddigi legjobb hangzással rendelkező albumuk, köszönhetően a SuperSize Stúdió profi munkájának. Most hétvégén Szombathelyen startolt a Mobilmánia Fénypokol Tour 2015 elnevezésű turnéja, mely jövő hétvégén Szegeden folytatódik, a budapesti koncert pedig május 9-én lesz a Barba Negrában.

Mobilmánia „Fénypokol” tour 2015,
vendég: Vikidál Gyula (az utolsó 5 városban)
előzenekarok: Code Civil és a Bermuda RD
(kivéve Nyíregyháza és Kaposvár)

02.14. Szeged
02.28. Miskolc
03.06. Nyíregyháza
03.07. Debrecen
03.14. Békéscsaba
04.11. Győr
04.18. Kaposvár
04.25. Szolnok
04.30. Veszprém
05.09. Budapest, Barba Negra Music Club

Jegyek elővételben: 1500 Ft, a koncert napján: 2000 Ft
(elővételi infók a koncerthelyszíneken)