Ez a kicsit misztikus cím a Tűzmadár zenekar “Álmok”, és a Crossholder zenekar “Az Idő fogságában” című lemezeinek a közös bemutató turnéjának címe.  Érdekes, hogy a 2 bandának úgymond inkább albumelőzetes turné ez, hiszen a 2 korong novemberre fog csak kijönni, ezzel is borzolva az új anyagokra várakozók kedélyállapotát. A legnagyobb durranás a turné záróakkordja, a december 11-én tartandó Diesel club-os koncert lesz, ami a hivatalos pesti lemezbemutatója a 2 lemeznek. Addig is nézzétek a folyamatosan frissülő animált flyert a portálokon, a www.tuzmadar.hu -t és a www.crossholder.com -ot, illetve kényelmesen is megkaphatjátok a híreket az új időpontokról, és helyszínekről ha “megkedvelitek” a 2 zenekar myspace, facebook, illetve iwiw oldalait. A következő metalőrület szeptember 18-án, Kunszentmiklóson lesz, az AMK művelődési házban, ahova a 300 ft-os (!) belépőjegyet a belépés után be is válthatjátok a büfében valami egészségetekre váló folyadékra!:) Ott találkozunk!