Achtung, Achtung!
Minden elkötelezett grunge hívő figyelmébe ajánlattatik, az esemény kihirdettetik, meg nem jelenés esetén kifogás el nem fogadtatik!
Takács Vilkó és barátai az előző két akusztikus ALICE IN CHAINS-est nem várt sikerén felbuzdulva ezennel „hangos”, azaz plugged (a külföldiül nem tudók kedvéért: „bedugott” :D) koncerttel kedveskedik a honi Layne-fanoknak. A sokak által már várva-várt esemény 2011. november 17-én, egy csodás csütörtöki estén 20:30-as kezdettel csigázza majd fel az érdeklődők hangulatát a tetőfokra a Rocktogon Pub&Roll elnevezésű és nagy népszerűséget élvező fővárosi szórakozóhelyen. Utána örömzenélés – nyilvánvalóan – meg ami majd kialakul.
Az est fellépői:
– doboknál: Bánfalvi Sanyi (Kényes Foltok, Magma Rise) és Sznák „Zaba” Zoltán (Hollywod Rose)
– basszusgitárnál: Lukács Zsolt „Luki papa” (ugyancsak Hollywood Rose)
– ritmus (és/vagy szóló) gitárnál: Németh Szabolcs (Hopika)
– szóló (és/vagy ritmus) gitárnál, vokál: Takács Vilkó (Hollywood Rose)
– ének, vokál: Kovács Tamás Viktor (Hopika)
– vokál: Téglás Zoltán (Ignite, Pennywise)
És az est vendégei pedig – kiknek sora egyre csak bővül és változik:
– basszusgitár: Kovács Zoltán (Depresszió)
– gitár, vokál: Csányi Szabolcs (Black-Out)
– ének, vokál: Szekeres András (Junkies)
– ének, vokál: Csordás Róbert (Synchronring)
– gitár, ének: Nagy Dávid (Kényes Foltok)
– gitár: Kálló Péter (Kényes Foltok)
… és megannyi meglepetés. 😀
Egyelőre legyen elég ennyi, további infócsepegtetés folyamatosan ITT!






