Achtung, Achtung!

Minden elkötelezett grunge hívő figyelmébe ajánlattatik, az esemény kihirdettetik, meg nem jelenés esetén kifogás el nem fogadtatik!

Takács Vilkó és barátai az előző két akusztikus ALICE IN CHAINS-est nem várt sikerén felbuzdulva ezennel „hangos”, azaz plugged (a külföldiül nem tudók kedvéért: „bedugott” :D) koncerttel kedveskedik a honi Layne-fanoknak. A sokak által már várva-várt esemény 2011. november 17-én, egy csodás csütörtöki estén 20:30-as kezdettel csigázza majd fel az érdeklődők hangulatát a tetőfokra a Rocktogon Pub&Roll elnevezésű és nagy népszerűséget élvező fővárosi szórakozóhelyen. Utána örömzenélés – nyilvánvalóan – meg ami majd kialakul.

aic est

Az est fellépői:

– doboknál: Bánfalvi Sanyi (Kényes Foltok, Magma Rise) és Sznák „Zaba” Zoltán (Hollywod Rose)

– basszusgitárnál: Lukács Zsolt „Luki papa” (ugyancsak Hollywood Rose)

– ritmus (és/vagy szóló) gitárnál: Németh Szabolcs (Hopika)

– szóló (és/vagy ritmus) gitárnál, vokál: Takács Vilkó (Hollywood Rose)

– ének, vokál: Kovács Tamás Viktor (Hopika)

– vokál: Téglás Zoltán (Ignite, Pennywise) 

És az est vendégei pedig – kiknek sora egyre csak bővül és változik:

– basszusgitár: Kovács Zoltán (Depresszió)

– gitár, vokál: Csányi Szabolcs (Black-Out)

– ének, vokál: Szekeres András (Junkies)

– ének, vokál: Csordás Róbert (Synchronring)

– gitár, ének: Nagy Dávid (Kényes Foltok)

– gitár: Kálló Péter (Kényes Foltok)

… és megannyi meglepetés. 😀

Egyelőre legyen elég ennyi, további infócsepegtetés folyamatosan ITT!