Mint láthatjátok, az oldalra hirdetések kerültek. Gondolom nem nehéz kitalálni, hogy miért(új sportkocsi természetesen). Sokan szeretnék támogatni a rádiót, legalábbis ezt mondjátok. Mi igyekszünk olyan hirdetéseket felrakni ami érdekel benneteket. Ez jó mindenkinek. A hírdetőknek, mert eléri a célközönséget, nektek mert olyan dolgokat ajánlunk amik esetleg érdekelnek, és nekünk is mert csepeg belőle néhány forint. Van kérdés? A rendszer szabályzata tíltja, hogy kényszeritsük a látogatókat a hirdetések megtekintésére, így ezt nem tesszük. Ne nézzetek meg semmit ami nem érdekel! Ne látogassatok meg egy weblapot sem amit nem akartok, és ne segítsetek nekünk sem, ha nem akartok! Remélem elég érthetően fogalmaztam. 🙂