Sziasztok! 2011-ből már csak két csütörtök van hátra, amiből egy a két ünnep közé esik, és azt – remélhetőleg – minden kedves hallgatónk velünk együtt a jól megérdemelt pihenéssel tölti majd. Mivel az év végén a visszatekintések játsszák a főszerepet, – szokásunkkal ellentétben – mi is beállunk a sorba. Lévén egy rockrádión hallható sportműsor, felosztjuk az idén még rendelkezésre álló két óránkat: az egyikben az év – számunkra – legemlékezetesebb, legjobb sporteseményeiről, sportolóiról, meccseiről beszélünk majd, a másikban meg az év – számunkra – legjobb zenei élményeiről (koncertek, albumok, feltörekvő tehetségek és ilyenek) mesélünk. Reméljük, ezúttal is velünk tartotok csütörtökön 17 órától a Rockvilágon, ahol más rádiókkal ellentétben nem slágerek, hanem minőségi zenék szólnak – méghozzá egész nap 🙂