Vége.
„Anno azt mondtuk, hogy addig megyünk, amíg csak lehet, most pedig úgy döntöttünk, hogy eljött ez a pont. Kivétel nélkül köszönjük mindenkinek, aki bármilyen módon kötődött hozzánk ezt a felejthetetlen 5 évet, éljen bennetek ugyanolyan pozitív emlékként, ahogy bennünk is! Köszönjük a rengeteg támogatást, reméljük adtunk annyit, amennyit szerettünk volna! Úgy gondoltuk, hogy pár gépelt sor helyett egy videóval köszönünk el tőletek és persze tartunk búcsúkoncertet is, ahogy azt ez az 5 év megérdemli. Támogassátok továbbra is a magyar undergroundot, maradunk tisztelettel:
Virágos Ádám, Udvardi Ákos, Fekete Zsolt, Kovács Dávid, Barabás Olivér”
A zenekart utolsó búcsú koncertje November 1-én a Dürer kertben lesz a Legion MetalFeszten ahol fellép többek között a Watch My Dying és a Lost Continent is.
Facebook esemény ITT!
ARVE Error: The [[arve]] shortcode needs one of this attributes av1mp4, mp4, m4v, webm, ogv, url





