Bár a DevilDriver következő lemeze csak 2016-ra várható, a Dez Fafara vezette banda még január közepén Austin D’amond dobos (Chimaira, Bleed The Sky, The Elite) személyében megtalálta John Boecklin utódját, aki 9 év után tavaly októberben lépett ki a bandából. A DevilDriverből szintén tavaly októberben távozott Jeff Kendrick gitáros is, helyére pedig a dallasi születésű Neal Tiemann került (Midwest Kings), aki 2009-ben játszott az első Burn Halo albumon.

Jelenleg a banda pihenőt tart, hiszen Dez Fafara az újra feltámasztott Coal Chamberrel egy új album kiadására, majd annak megturnéztatására készül.

Az Impact Metal Channel interjúját Dez Fafarával ITT találjátok.