A Decaying Incest jelenleg második albumán dolgozik, melynek megjelenése a jövő év folyamán várható. A banda első lemeze 2011 májusában, a Nail Records gondozásában jelent meg, és a thraser trió nemrégiben új énekessel bővül, Boros Attila személyében. A zenekar rövid távú tervei között egy új videoklip is szerepel, és a csapat folyamatosan koncertezik. Játszottak a csehországi Rock for People fesztiválon, és az elmúlt években felléptek a Rockmaratonon és a Zorall Sörolimpián is.

Elvárás: vedd komolyan a zenélést és legyen megfelelő felszerelésed.

Jelentkezni ezen az emailcímen lehet: pekkae@gmail.com

https://www.facebook.com/dincest

Az első lemezbe itt lehet belehallgatni