A Yellow Spots (belezős Rock N’ Roll), War-Head (Horvát Thrash Metal), Ati Edge and the SHADOWBIRDS (Rockabilly) és a Fegyelmező Részleg (Street Punk) után a Rockmaraton bejelentette, hogy az idei fesztiválon fellép még a Madball, a Dark Tranquillity és az Ill Nino.
Figyelmeztetés a lányoknak: ma 23:30-ig lehet még játszani a Miss Rockmaraton szépségversenyen, amivel belépőt lehet nyerni a fesztiválra! Ha szeretnél a már meglévő hetijegyedhez mégegyet, nincs más teendőd, mint a fészbukos eseményben, jelezd hogy „ott leszel”, aztán szerezd be a hetijegyed, a sorszámát írd be az esemény üzenőfalára április 13-ig (nem aznap, hanem addig!), majd fotózd le és április 13-án szerdai napon tedd ki kezdőképnek.
Ha így teszel, jegyed mellé nyerhetsz még egy hetibérletet! Na, nem bonyolult ugye?
Cselekedj! Vár a Rockmaraton Fesztivál





