Hetekkel ezelőtt felröppent a pletyka róla, hogy ismét tagcserék várhatóak a Pokolgép berkeiben. Mint bizonyára sokan tudjátok, nincs egy éve sem, hogy Rudán Joe távozott a zenekarból, és Tóth Attila váltotta az énekesi poszton. Pletykákra nem adunk, és a zenekar sem jelezte eddig a honlapján, hogy bármilyen személyi változás történt volna a csapatban, de ma már a Pokolgép oldalán is megjelent egy sejtelmes mondat:

Változások után, alatt, előtt vagyunk. Több szempontból is. Hamarosan további infókkal szolgálunk…

Információink szerint a Pokolgép a hétvégén már új felállásban játszott, ami azt jelenti, hogy sem Dávid (Dvd), sem pedig Csibe nem lépett a színpadra a Pokolgéppel.

Hivatalosan meg NEM erősített információink szerint, Dávid elutazott az USA-ba, és Csibe is felállt a dobok mögül.

Dávidot a gitároknál a Prognózis és az AngelZ gitárosa, Z. Kiss Zalán váltotta, Csibe helyét pedig egy fiatal tehetség vette át.

A további részleteket, a megerősítést vagy cáfolatot a Pokolgép honlapján fogjátok hamarosan megkapni.