Matt Sorum(dobos): “A cél most az, hogy együtt visszatérjünk, és egyben kipróbáljuk az új énekest. Slash nyár elején befejezi a turnézást, remélhetőleg addigra már jó néhány dal össze lesz állítva. Egyedül dolgozunk, az ötleteinket elküldjük egymásnak majd ha eljön az alkalom összeegyeztetjük azokat. A dalok írása és a stúdiómunkálatok talán igénybe vehetnek még pár hetet, de az album nyár végére kész lesz, 2011 végére pedig a boltokba is kerül. Alig várom, hogy elkészüljön. Mindannyiunknak volt ideje kikapcsolódni és egy kicsit más életet élni, kalandozni, ám most visszatérünk mint egy egység, ami újra megakarja csinálni.”





