Az elmúlt hónapokban rendszeresen osztotta meg közösségi oldalán a Retro Sziget Stúdióban felvett Live Session dalait, az ex-Zanzibar gitáros, Nagy Gábor által két éve életre hozott Jupiter zenekar. Aki lemaradt ezekről, vagy nem szeretné külön-külön végig nézni a tíz dalt, annak most itt van egyben a teljes Live Session koncert. Remek kis délutáni hallgatni való.
Jupiter Zenekar:
Nagy Gábor – gitár, vokál
Moritcz -. Basszusgitár, vokál
Kludovácz Csaba – dobok
Szántó Sándor – felvételek, keverés, mastering
Mucska Attila, Németh Kevin – kamera
Nagy Dániel – vágás, utómunka
A zenekar a FACEBOOKON IDE KATTINTVA ÉRHETŐ EL.





