Tavaly tavasszal, egész pontosan március 3-án jelent meg az old school death metalt játszó svéd Vampire debütáló nagylemeze. A göteborgi csapat 2011-ben alakult, majd egy évre rá,  2012 szeptemberében adta ki első demóját, mellyel meglehetősen nagy hírnevet szerzett underground metal-körökben. Többek között a Darkthrone vezér Fenriz is dicsérte a demót a blogjában, így aztán nem csoda, hogy tavaly januárban, ha kicsit átgyúrva is, de limitált példányos (1400 darab) kislemez verzióban is kiadásra került a bemutatkozó demó. A Hand Of Doom (énekes), Black String (gitáros) és Command (basszer) alkotta svéd death metal banda tehát 2014. március 3-án szabadította a világra bemutatkozó nagylemezét, a Century Media jóvoltából, és szinte napra pontosan egy évre rá most elkészült a banda első klipje is: