Kovács Kristóf (ex-Just Four) és Gergely Riba (Naturus, ex-Philosopher) által 2007-2008-ban Above The Under néven működő zenekar akkoriban megírt számai 7 év után most megjelennek “Preborn” lemezcímmel. Roppant hangzás, súlyos riffek, tinédzserkori lendület, leginkább ezzel a három jelzővel lehetne jellemzi a duó hangulatvilágát. Az felvételek Jankai Valentin vezetésével a Jankai Studióban készültek. A southern rock kocsmaszagától, a doom sötét bugyrain keresztül a grunge-os elszállásokig minden megtalálható a lemezen, mely mindennek ellenére teljes egészet alkot a hallgatók számára. Aki szereti a Down-féle muzsikákat, annak kötelező.

A lemez ingyenesen letölthető a zenekar bandcamp oldaláról!

Az első szöveges videó a “As I Am” már csekkolható a youtube-on: