A Beatrice és a Dinamit egykori gitárosa, Lugosi László még tavaly év végén a facebook közösségi oldalon jelentette meg, hogy gitározni szeretne, ezért munkát keres. Már akkor kifejtettük a rádiónkban, hogy mennyire méltatlannak érezzük ezt a helyzetet, hiszen egy rendkívül képzett gitárosról van szó. Aztán később a kiváló gitáros arról is beszámolt, hogy március 16-án, a PeCsa Music Hallban nem hajlandó fellépni a Beatrice 35. születésnapi koncertjén. Mára viszont már a helyreállás hírei érkeztek a balkezes gitárostól, ugyanis. Lugo Band néven alakította meg új zenekarát, melyben Vaczó Gábor ( Chemical Wedding – The Tribute To Bruce Dickinson ,Reason, ex-Crossholder) üti a bőröket, a basszusgitáros pedig a Tirana Rockers lemezén is játszó Bártfay László lett. Az énekesi szerepet elmondásuk szerint megosztják egymás között.