Október 22-én, a Club 202-ben tartja lemezbemutató koncertjét a két RomEr tagot is felvonultató Sziva Balázs és a Szent Suhancok. A Romantikus Erőszak frontemberének feldolgozás bandája 2011-ben alakult, mégpedig azzal a céllal, hogy tisztelegjen a ’80-as, ’90-es évek fordulójának magyar Oi!/punk/huligán rock legendáinak kultikussá vált dalai előtt. A lemezbemutató koncerten, a nyáron kiadott második lemezanyagát bemutató csapat nevét egyébként egy, az 1956-os magyar szabadságharc idejéből eredő szleng kifejezés adta, amit a szovjet Vörös Hadsereggel szembeszálló fiatal fegyveres felkelőkre használtak. A banda néhány nappal korábban, október 18-án, Esztergomban, a Sportalsóban is fellép az 1986-ban alakult Dühös Elvtársak társaságában.

A lemezbemutató Facebook oldala